Meble kuchenne na wymiar – Wieluń

Kuchnia, to niezwykle ważne miejsce. Nierzadko jest to wręcz serce domu czy mieszkania. Przygotowujemy w niej posiłki, często również jemy w kuchni, a nawet pijemy kawę z koleżanką czy siostrą, która przyszła w odwiedziny. Wszystko to sprawia, że niezwykle ważne staje się odpowiednie urządzeń kuchni, dobre wykorzystanie przestrzeni. W tej kwestii niezastąpione są kuchnie na wymiar. Nasza firma posiadająca siedzibę m.in. w mieście Wieluń zajmuje się tego typu realizacjami od wielu lat. Projektowanie mebli kuchennych, to jeden z naszych głównych punktów ofertowych. Dzięki doświadczeniu możemy oferować Państwu rozwiązania kuchenne dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań. Powstanie projektu mebli kuchennych składa się z kilku etapów.

Meble na zamówienie – Wieluń

Pierwszym z nich jest pobranie pomiarów i zapoznanie się z przestrzenią, dzięki czemu możemy mieć pewność, że kuchnia na wymiar będzie cechowała się funkcjonalnością oraz pięknie prezentowała się. Kolejny krok, to przedstawienie wstępnych koncepcji Klientowi oraz propozycja projektu (zwykle w kilku wersjach). Następnym elementem jest stworzenie wizualizacji – mogą Państwo zobaczyć, jaki efekt końcowy planujemy. Dzięki temu mamy pewność, że obie strony doskonale wiedzą o czym rozmawiamy i unikamy niedomówień. Ostatnim krokiem jest wykonanie oraz montaż mebli na wymiar.

Meble – Wieluń

Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie Klientów, zależy nam, aby Państwo byli zadowoleni z wykonanych mebli i dobrze czuli się we własnej kuchni. Przedstawiamy poszczególne elementy projektu tak, aby mogli Państwo na każdy etapie przekonać się czy idziemy w dobrym kierunku i dokonać ewentualnych zmian. Mając na uwadze różnorodność gustów, nasi Klienci mogą wybierać spośród różnych blatów, frontów, szaf i szafek, w których będą przechowywane naczynia i inne przedmioty w kuchni.

Jeśli marzą Ci się meble na indywidualne zamówienie, to zapraszamy do kontaktu. Nasza firma posiada również siedziby w innych miejscowościach, w których wykonujemy meble na wymiar, bo odległość nie stanowi dla nas bariery.


Meble Stasiak – Wieluń

tel. +48 343 175 601

e-mail: meblestasiak@meblestasiak.com