Kuchnie na wymiar Wrocław

Masz nowe mieszkanie lub dom i przyszedł czas na urządzanie kuchni? Robisz generalny remont? Może chcesz coś zmienić w kuchni? A może nie możesz przekonać się do mebli tworzonych masowo i szukasz czegoś bardziej oryginalnego i wyjątkowego? Jeśli tak, to zapraszamy po kuchnie na wymiar w mieście Wrocław. Mając na uwadze, jak ważnym miejsce w każdej rodzinie jest kuchnia, dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci stworzyć miejsce idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Kuchnie na wymiar pozwalają stworzyć przestrzeń oddającą charakter mieszkańców. Możemy wiele elementów zindywidualizować i dopasować do, np. nie typowego rozkładu kuchni.

kuchnie na wymiar Wrocław

Projekty kuchni na wymiar – Wrocław

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem kuchni na wymiar, jest to jeden z podstawowych punktów naszej działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Rozpoczynając projekt najpierw dokonujemy wstępnej wyceny, aby Klient mógł zdecydować czy nadal podążamy w tym kierunku. Kolejny etap to pomiary pomieszczenia u Klienta, projekt mebli oraz wizualizacja 3D. Dzięki wizualizacji możemy dokładnie pokazać Klientowi, jak będzie wyglądała jego Kuchnia. Po akceptacji projektu, na życzenie Klienta doradzamy w wyborze sprzętów AGD z naszej oferty. Ostatnim etapem jest wykonanie oraz montaż mebli. Na każdym etapie projektowania nasi Klienci mogą wnosić swoje uwagi czy propozycje, a my dokładamy wszelkich starań, aby ostateczny projekt był zgodny z nimi. Ponadto pomagamy w wyborze poszczególnych elementów, faktur, kolorów oraz rozwiązań zwracając uwagę na ich wady i zalety w odniesieniu do konkretnej kuchni. Oferujemy kuchnie na wymiar w wielu różnych stylach m.in. klasycznym, glamour, prowansalskim, retro, rustykalnym, minimalistycznym czy też industrialnym.

Kuchnie na wymiar Wrocław – dlaczego warto?

Kuchnie na wymiar umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni, stworzenie funkcjonalnych oraz zindywidualizowanych mebli. Dzięki temu kuchnia może także odzwierciedlać charakter mieszkańców i być daleka od utartych schematów. Decydują się na naszą ofertę, masz gwarancję wsparcia na każdym etapie tworzenia kuchni na wymiar, pomoc w wyborze mebli, kolorystyce a nawet sprzętach AGD. Ponadto nasi pracownicy, to doświadczeni fachowcy, którzy doskonale znają się na meblach i mają ogromną wiedzę związaną z ich projektowaniem, wykonaniem oraz montażem. Niewątpliwą zaletą jest również fakt, że kuchnie na wymiar tworzone są z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu służą przez wiele lat, cały czas świetnie prezentując się.

Kuchnie na wymiar Wrocław – zapraszamy!

Opinie

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Miła i profesjonalna obsługa. Doradzają jak można zrobić naprawdę świetny i funkcjonalny układ kuchni. Meble są piękne i mają wspaniały design. Jestem zakochana w moich podświetlanych witrynach 🙂 Wygodne było dla mnie też to, że tym samym miejscu mogę zamówić też sprzęty AGD i nie trzeba już nigdzie za tym jeździć. Jestem zachwycona i szczerze polecam współpracę z nimi

Juli i – użytkownik Google

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Salon jest super, piękny, ciekawy, miła obsługa, Pani przygotowała dla nas bardzo ładne wizualizacji w 3D !!!!

Arkady Borciuch – użytkownik Google

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Polecam ! Moje meble kuchenne są przepiękne 😊 profesjonalna obsługa 😊 Meble na czas oraz cena jak najbardziej dobra 😊😊

Mrs. kkk – użytkownik Google


Meble Stasiak – Wrocław

tel. +48 343 175 601

e-mail: meblestasiak@meblestasiak.com